Musikwinkel-Express

S akordeonem do Oberlandu

Zvláštní vlaky Adorf – Zwotental
březen až listopad

Další dny jízdy jsou:
Neděle 13.03. a 10.04.2022

Zažijte Musikwinkel Express! Užijte si jízdu lanovkou Musikwinkelbahn Adorf-Zwotental do půvabného Oberlandu. Jak se na akordeonovou hudbu sluší a patří. Udělejte si přestávku v Gunzenu a navštivte historickou čekárnu. Spojte výlet s pěší túrou, projížďkou na kole nebo výletem s rodinou a přáteli. Přibližně 12 km dlouhá trasa překonává výškový rozdíl 229 metrů z Adorfu do Zwotentalu a má maximální sklon 22 ‰.

Mezi Adorfem a Zwotentalem jezdí čtyři páry vlaků jednou měsíčně od března do listopadu, vždy druhou neděli v měsíci. V Adorfu je přípoj na vlaky RB2 společnosti Vogtlandbahn z a do Bad Brambach/Eger a Oelsnitz/Plauen. Ve Zwotentalu je přibližně půlhodinové spojení na vlaky RB1 a RB5 do a z Klingenthalu/Graslitzu a Schönecku/Falkensteinu.

Prodej jízdenek ve vlaku nebo zde na místě u elektronické pokladny.
Na zastávce Gunzen se můžete posilnit občerstvením.

S historickým železničním vozem BR 772

V Adorfu vždy s připojením z a do
Oelsnitz / Plauen
Bad Elster
Bad Brambach / Cheb (Eger)

Vogtländischer Musikwinkel Express
Vjezd na zastávku Gunzen

Udělejte si výlet do Oberlandu, vezměte s sebou dítě i babičku a spojte jízdu vlakem s pěší túrou!

Jízdní doby našeho historického železnicního vozu

+49 174 310 3755

Nikolausfahrt am 27.November

Am 27. November veranstaltet der Eisenbahnverein in Graslitz „Železniční spolek Klub M 131.“ die 27. Nicolausfahrt zur Burg Hartenberg. Mit einem reichhaltigen Kulturprogramm. Das Plakat mit Fahrplan lässt sich durch anklicken und dann oben rechts mit der Lupe vergrößern.